Doporučená ultrazvuková vyšetření v těhotenství eBook

Fatimma.cz Doporučená ultrazvuková vyšetření v těhotenství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Doporučená ultrazvuková vyšetření v těhotenství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Doporučená ultrazvuková vyšetření v těhotenství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Doporučená ultrazvuková vyšetření v těhotenství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,48 MB

ISBN: 9788020430830

POPIS
Výkladová monografie k aktuálním doporučeným postupům České gynekologické a porodnické společnosti ČLS JEP obsahuje podrobný výklad a popis metodiky provedení doporučených ultrazvukových vyšetření včetně obrazové dokumentace. Kniha je svým obsahem primárně určena pro lékaře pečující o těhotné ženy a pro porodní asistentky, může však poskytnout zajímavé informace i zvídavým těhotným ženám.
STÁHNOUT ČÍST
Kolik ultrazvukových vyšetření vás čeká v těhotenství ...
Vyšetření v polovině těhotenství. Třetí ultrazvukové vyšetření je prováděno opět všem ženám v 18.-22. týdnu těhotenství. Ověřuje se počet plodů, to, že je plod živý, množství plodové vody a uložení placenty. Toto vyšetření je navíc zaměřeno na zjišťování vrozených vývojových vad.
Těhotenství - povinná a doporučená vyšetření | Rodina ...
Ultrazvukové vyšetření v těhotenství : kdy a jak se provádí? Co vás při vyšetření čeká a na co byste se měla připravit? Zajímá vás, ve kterém týdnu těhotenství vás čeká první a další vyšetření ultrazvukem? Chcete vědět, co budou vyšetření obnášet a co se při nich zjišťuje?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY