Malá princezna eBook

Fatimma.cz Malá princezna Image

INFORMACE

Hledáte knihu Malá princezna? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Ivana Nováková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Malá princezna.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,92 MB

ISBN: 9788025209837

POPIS
Za devatero horami a devatero řekami je jedno království a v něm stojí obrovský hrad se spoustou věžiček a cimbuří. Na hradě bydlí Malá princezna. Kromě tatínka krále a maminky královny tu má mnoho přátel, se kterými si může každý den hrát - od komorné až po předsedu vlády. V první knížce se spoustou kouzelných obrázků si můžete přečíst hned dvě pohádky: první je o tom, jak Malá princezna chovala pulce, a druhá o tom, jak dostala nové červené botičky.
STÁHNOUT ČÍST
Malá princezna: Princezna školou povinná - Meg Cabot ...
Nádhera. Pustil jsem to dětem, když chtěly neokoukanou nějakou novou pohádku. Měl jsem v plánu něco jiného než koukat na film s názevem malá princezna... Ale hned ten začátek - Indie 1914 a příběh malé Sáry a jejího tatínka - anglického kapitána armády mně přikoval spolehlivě k obrazovce.
Moja malá princezná 80 diel - video | Online videa, 3gp ...
Skvělá kniha Malá princezna předčila moje očekávání. Překvapilo mě že není jen pro děti. Když jsem četla tu pasáž jak jí umřel tatínek a ona byla tak skromná a dokázala pomáhat ostatním s tím málem co jí zbylo, vhrklo mi to slzy do očí. Doporučuji, za mě jedna z nejlepších knih co jsem četla.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY