Malá princezna eBook

Fatimma.cz Malá princezna Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Malá princezna! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Malá princezna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Malá princezna.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,41 MB

ISBN: 9788025209837

POPIS
Za devatero horami a devatero řekami je jedno království a v něm stojí obrovský hrad se spoustou věžiček a cimbuří. Na hradě bydlí Malá princezna. Kromě tatínka krále a maminky královny tu má mnoho přátel, se kterými si může každý den hrát - od komorné až po předsedu vlády. V první knížce se spoustou kouzelných obrázků si můžete přečíst hned dvě pohádky: první je o tom, jak Malá princezna chovala pulce, a druhá o tom, jak dostala nové červené botičky.
STÁHNOUT ČÍST
Malá princezna / A Little Princess (1995) | ČSFD.cz
Moja malá princezná: 75. a 76. epizóda. Demir má čo robiť, aby pri opätovnej konfrontácii s podliakom Ahmetom udržal na uzde svoj hnev a neurobil chybu, ktorú už nejde vziať späť. Moja malá princezná: 73. a 74. epizóda. Záchrana Cemala, žiaľ, nedopadne najlepšie. Demira čaká nepríjemný rozhovor s políciou - a ešte ...
Malá princezna - Chci mít nejlepšího kamaráda - YouTube
Malá princezna Malá Sára žije v elitní výběrové škole jako privilegovaná žákyně, neboť její otec je velmi bohatý a majitelka školy bohatství cení ještě mnohem víc než Sářino nadání a ušlechtilou povahu. Jednoho dne však do školy dorazí zpráva o smrti Sářina otce a jeho bankrotu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY