Sdílej... eBook

Fatimma.cz Sdílej... Image

INFORMACE

Hledáte knihu Sdílej...? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Hana Marksová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Sdílej....pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,96 MB

ISBN: 9788072526413

POPIS
Útlá kniha s vnitřní sílou změnit svět. Jejím cílem je šíření lásky a vzájemného pochopení mezi lidmi. Autorka vnímá sdílení jako proces, který se děje, ať už si ho člověk uvědomuje nebo ne. Díky sdílení mění svět kolem sebe. My jsme ti, na kterých záleží. Svými sděleními posouváme sebe a okolí vpřed nebo vzad. Vybereme-li si sdílení lásky, posouváme ho jen vpřed. Člověk ale musí začít u sebe a nejdříve změnit k lepšímu svůj život.„Vyměňme iluze za skutečnost, smutek za radost, nenávist za úctu, lži za pravdu,“ radí autorka knihy Hana Marksová. „Nečekejte, až potkáte pravou lásku, až budete mít peněženku plnou peněz, až budete na dovolené. Buďte šťastní hned teď.“ V současné době vyhrocených emocí cítíme víc než kdy jindy potřebu šířit podobné pozitivní myšlenky, aby každý člověk měl svobodu vybrat si to, čemu bude věřit.
STÁHNOUT ČÍST
Stránka nenalezena Sdilej.cz
Stahuj a nahrávej soubory neomezenou rychlostí. Vyzkoušejte Sdílej.cz! Jedno z největších úložíšt v ČR a SR
ContiHra.cz - Continental
Co je to Semínkovna? Iniciativa Semínkovna vznikla v ČR v roce 2015 na podporu svobodného sdílení osiva, semenaření a přírodního zahradničení. Vzorem jí byly francouzské Les Grainotheques a americké The Seedbanks.Semínkovny, ať už je to skříňka, košíček, krabička ap., jsou místem, kde zahradníci mohou mezi sebou bezplatně sdílet osivo ze svých zahrádek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY