Rodinná fotografie eBook

Fatimma.cz Rodinná fotografie Image

INFORMACE

Rodinná fotografie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martie Nědmcová. Přečtěte si s námi knihu Rodinná fotografie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Rodinná fotografie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,59 MB

ISBN: 8025103501

POPIS
Tato kniha je přívětivým průvodcem i pro ty, kteří se teprve seznamují s digitální nebo klasickou technikou. Poznáte, že tajemství kreativity a skvělých snímků nemusí nutně být vázáno na špičkové vybavení. Poradíme vám, jak dosáhnout profesionálních výsledků i s kompaktním fotoaparátem a v každodenních situacích. Pokud rádi fotografujete do rodinného alba, neměla by tato publikace chybět ve vaší knihovně.
STÁHNOUT ČÍST
newborn a rodinná fotografie Brno - Jana Kovalčíková
RODINNÁ DOVOLENÁ . SPORTOVNÍ ZÁJEZDY ... Fotografie LEGOLAND Něměcko. Pro vás, kteří se zajímáte o obrazovou dokumentaci LEGOLANDU, přinášíme fotografie od návštěvníků, kteří LEGOLAND již navštívili a rádi se s vámi o své úžasné zážitky z návštěvy LEGOLANDU podělí prostřednictvím svých fotografií.
Rodinná fotografie
Rodinná fotografie vám bude vždy krásnou vzpomínkou na rodinu. Vyfotit se můžete s manželem, manželkou, partnery, rodiči, dědečky, babičkami, tetičkami, strejdy i s blízkými přáteli. Rodinné fotky budete mít k chlubení a můžete je využít jako skvělé dárky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY