Němčina 5 minut denně eBook

Fatimma.cz Němčina 5 minut denně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Němčina 5 minut denně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Němčina 5 minut denně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Němčina 5 minut denně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,86 MB

ISBN: 9788025308202

POPIS
Procvičujte si němčinu!Každý den vytrhněte jeden list a ve volné chvíli vyluštěte křížovku, vyplňte cvičení nebo si přečtěte zajímavý text. Poté list otočte a zkontrolujte si své odpovědi nebo si ověřte, zda jste správně porozuměli. Mírně pokročilí a falešní začátečníci si tak upevní dosavadní znalosti a navíc si rozšíří slovní zásobu o praktická slovíčka. Vaše němčina se tak bude den po dni zlepšovat.
STÁHNOUT ČÍST
The world's best way to learn German - Duolingo
Stačí cvičit pět minut denně Léto se blíží a s ním i období, kdy budeme chodit méně odění než po zbytek roku, a tak mohou být vidět veškeré nedostatky na naší postavě. Jelikož jste se přes zimu v jídle zrovna neomezovali, najednou s hrůzou zjišťujete, že vše nevypadá tak, jak byste si představovali.
Němčina s distanční výukou - Jazyková škola Teburg Ostrava
Jsme s Vámi od roku 1992. Firma INFOA vznikla v roce 1992 jako knižní nakladatelství. Již od svého vzniku se zaměřila především na jazykovědné publikace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY