Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti eBook

Fatimma.cz Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti Image

INFORMACE

Hledáte knihu Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Bernard Werber? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,74 MB

ISBN: 9788024224275

POPIS
TANATONAUT, -a m. (z řec. thanatos, smrt, a nautés, pův. lodivod): účastník letu na kontinent smrti 1492: První kroky Kryštofa Kolumba na americké půdě 1969: První kroky Neila Armstronga na Měsíci 2062: První kroky tanatonautů na kontinentu mrtvých 2068: První organizované zájezdy na onen svět Na počátku příběhu tanatonautů, dobyvatelů Ráje, je otázka stará jako lidstvo samo: Co se stane s člověkem po smrti? Tanatonauti se rozhodnou nalézt odpověď a vydají se prozkoumat poslední námi neprobádaný kontinent. Dostanou se za hranice naší představivosti, nahlédnou do snů a nepoznaných hrůz i slastí a octnou se v prostoru, kde rozluští záhady pronásledující nás odnepaměti… Je jejich cesta uskutečnitelná? Jak asi dopadne? A co si s jejich poznatky člověk počne? S udivujícím nadhledem, jejž mu zaručila vědecká erudovanost a rozsáhlé znalosti posvátných a tajných iniciačních textů hlavních náboženství a mytologií z nejstarších dob, s nezaměnitelným prozaickým talentem, který spočívá zejména ve schopnosti pojednat čtivě a odlehčeně i o těch nejvážnějších lidských problémech, a se zvláštním důrazem na individuální spirituální zkušenost vylíčil Bernard Werber v této knize, jak by mohla započít, proběhnout a vyústit tato nejfenomenálnější odysea všech dob.
STÁHNOUT ČÍST
WERBER, Bernard : Tanatonauti
Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti. Lékařská fyziologie - Otomar Kittnar | Kniha na Alza.cz Lékařská fakulta v Plzni, Univerzita Karlova. Menu. Úvod; O ústavu. Historie ústavu patologické fyziologie.
PDF Cyklus andělů: Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti ...
Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti. Lékařská fyziologie - Otomar Kittnar | Kniha na Alza.cz Lékařská fakulta v Plzni, Univerzita Karlova. Menu. Úvod; O ústavu. Historie ústavu patologické fyziologie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY