Arkádie: Vzpoura eBook

Fatimma.cz Arkádie: Vzpoura Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Arkádie: Vzpoura! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Arkádie: Vzpoura a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Arkádie: Vzpoura.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,97 MB

ISBN: 9788025323502

POPIS
Druhý díl mafiánské fantasy trilogie Arkádie.Alcantarové a Carnevarové – dvě znepřátelené rodiny, dva mafiánské klany. Láska a nenávist, intriky a loajalita, něha a násilí. Po násilném úmrtí své sestry a tety se Rosa Alcantarová takřka přes noc stává hlavou klanu. I když je jí pouhých osmnáct let, nehodlá být pouze pasivní loutkou. Zasahuje do všech záležitostí, což vyvolává u jejích chladnokrevných příbuzných značnou nevoli. Stejně tak jako vztah s hlavou nenáviděného klanu Carnevarů Alessandrem. Rosa nepřestává hledat informace o arkádských dynastiích. Při svém pátrání se dostává do nebezpečné pasti Carnevarů, ale uniká. A nevzdává se. Ještě naléhavěji potřebuje vědět, co před ní Alessandro skrývá. A nejen on… Co je zač tajemná organizace TABULA? Jaké hry hraje rodinný advokát Alcantarů? A kým byl ve skutečnosti její otec? Napínavé pátrání po minulosti blízké i velmi, velmi vzdálené pokračuje.
STÁHNOUT ČÍST
Arkádie: Vzpoura - Kai Meyer alternativy - Heureka.cz
Arkádie Vzpoura Autor Kai Meyer. Alcantarové a Carnevarové - dvě znepřátelené rodiny, dva mafiánské klany. Láska a nenávist, intriky a loajalita, něha a násilí. Po násilném úmrtí své sestry a tety se Rosa Alcantarová takřka přes noc stává hlavou klanu. I když je ...
Arkádie - Pád | Albatrosmedia.cz
Všechny informace o produktu Kniha Arkádie: Vzpoura - Kai Meyer, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Arkádie: Vzpoura - Kai Meyer.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY