Bez slitování eBook

Fatimma.cz Bez slitování Image

INFORMACE

Bez slitování je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kerstin S. Danielsson. Přečtěte si s námi knihu Bez slitování na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Bez slitování.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,75 MB

ISBN: 9788024376424

POPIS
Pod ledovou krustou jezera Toftasjön je nalezeno brutálně zohavené ženské tělo padesátileté kariéristky s konexemi na växjoské radnici. Tým vyšetřovatelů kolem Ingrid Nyströmové a Stiny Forssové rozjíždí pátrání na plné obrátky. Krátce nato se na scéně objevuje další oběť: tentokrát je v zasněžených lesích zavražděn mladý otec rodiny. Zpočátku se zdá, že násilné činy nemají nic společného. Tým však záhy naráží na stopy, které oba případy spojují víc, než se na první pohled zdálo.
STÁHNOUT ČÍST
Ženy bez slitování (Camilla Läckberg) | Detail knihy | ČBDB.cz
První díl Bez slitování představuje dva příběhy Václava Mrázka a Jaroslava Stehlíka. Václav Mrázek za 7 let zavraždil se sexuální motivací 6 žen a o další vraždy se pokusil. Je považován za vraha s největším počtem obětí v novodobých dějinách Československa. Byl popraven v pankrácké věznici v roce 1957.
Bez slitování - David Morrell | Databáze knih
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY