Němčina eBook

Fatimma.cz Němčina Image

INFORMACE

Němčina je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eva Podhajská. Přečtěte si s námi knihu Němčina na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Němčina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,47 MB

ISBN: 9788027106660

POPIS
Cvičebnice pro pokročiléV první části najdete více než 500 vět v české variantě. Jsou utříděny nikoli dle obtížnosti, nýbrž podle gramatických jevů v nich obsažených. Jak víte, překlad je záležitost syntetická, a čisté třídění proto není možné. V každé větě se objevuje více jazykových prostředků. Věty jsme proto roztřídili podle jevů, které v dané větě dominují, nebo jsou pro daný jev typické.Třídění je tak především příspěvkem k přehlednosti, a tudíž pomůckou ke snadnější orientaci. U vět máte dostatek prostoru, do kterému můžete vepsat svůj překlad.Stupeň obtížnosti je různý, většinou však vyšší. Proto publikaci doporučujeme spíše zájemcům pokročilejším, na úrovni B2–C1.V druhé části se nachází klíč, který obsahuje překlady českých vět do němčiny. Jde především o překlady s největší frekvencí. Někdy zde objevíte i několik variant překladu, pokud jsou možné. Dvě varianty uvádíme zejména v rámci minulého času, a to s použitím préterita i perfekta, z důvodu procvičení.
STÁHNOUT ČÍST
Němčina online | Jazyky-online.info
Němčina online. Otevřete svět plný němčiny - online zdroje k výuce a studiu němčiny. Naleznete zde kurzy němčiny z celé ČR s doporučením od studentů, studenty dobře hodnocené jazykové školy nabízející výuku němčiny, překladatele a agentury, které vyhotoví překlady němčiny a nebo budou němčinu tlumočit.
Němčina - Učebnice
Němčina - Mapa nabídek práce. Pro jazyk Němčina je v nabídce volných míst úřadu práce aktuálně 590 nabídek zaměstnání s celkem 1433 volných míst.Průměrná minimální nabízená mzda je 25 800Kč, průměrná maximální mzda je 30 800Kč. Nabídky práce pro jazyk Němčina můžete níže vybírat podle regionu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY