Němčina eBook

Fatimma.cz Němčina Image

INFORMACE

Němčina je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eva Podhajská. Přečtěte si s námi knihu Němčina na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Němčina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,19 MB

ISBN: 9788027106660

POPIS
Cvičebnice pro pokročiléV první části najdete více než 500 vět v české variantě. Jsou utříděny nikoli dle obtížnosti, nýbrž podle gramatických jevů v nich obsažených. Jak víte, překlad je záležitost syntetická, a čisté třídění proto není možné. V každé větě se objevuje více jazykových prostředků. Věty jsme proto roztřídili podle jevů, které v dané větě dominují, nebo jsou pro daný jev typické.Třídění je tak především příspěvkem k přehlednosti, a tudíž pomůckou ke snadnější orientaci. U vět máte dostatek prostoru, do kterému můžete vepsat svůj překlad.Stupeň obtížnosti je různý, většinou však vyšší. Proto publikaci doporučujeme spíše zájemcům pokročilejším, na úrovni B2–C1.V druhé části se nachází klíč, který obsahuje překlady českých vět do němčiny. Jde především o překlady s největší frekvencí. Někdy zde objevíte i několik variant překladu, pokud jsou možné. Dvě varianty uvádíme zejména v rámci minulého času, a to s použitím préterita i perfekta, z důvodu procvičení.
STÁHNOUT ČÍST
Němčina s Mitzi a Maus — Pořady — Déčko — Česká televize
Němčina pro jazykové školy nově 1 Učebnice. Oblíbená němčina pro jazykové školy v novém moderním provedení. Nové vydání je třídílné a odpovídá úrovním A1-B2... Höppnerová Věra ISBN: 978-80-7238-912-4
Němčina - imaturita.cz
Přivlastňovací zájmena. Nachtromantik. Nachts unter dem Fenster eines Mädchenzimmers ruft ein Junge hoch: „Schönste Matilde! Höre Worten nur eine kleine Weile zu! Nimm Hand und ich zeige dir die wunderbarsten Sachen! Matilde!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY