Sebevrazi eBook

Fatimma.cz Sebevrazi Image

INFORMACE

Sebevrazi je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Antonio Di Benedetto. Přečtěte si s námi knihu Sebevrazi na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Sebevrazi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,39 MB

ISBN: 9788087705599

POPIS
Závěrečný díl volné „trilogie čekání“ Antonia di Benedetta (1922–1986) je deníkem muže vstupujícího do věku, v němž si jeho otec vzal život. Ve stejné době dostává tento bezejmenný hrdina v tiskové kanceláři za úkol zpracovat téma sebevraždy. Své čekání na výročí otcovy smrti tráví zkoumáním neobjasněného případu dvou sebevrahů, jejichž výrazy na posmrtných fotografiích vyzařují nepochopitelně znepokojivou slast. Přihlížíme pátrání po významu sebevraždy, kde pátrající sám je jednou z možných obětí. Zvláštní směs vypravěčovy lhostejnosti a ustavičného neklidu se vtěluje do přerývavého, lakonického, nemilosrdně oproštěného jazyka, v němž se banality podávají stejným tónem jako rozhodující životní okamžiky. Přes veškerou snahu, tázání, přes nashromážděné znalosti nakonec nezbývá než čekat na den, který může být poslední.
STÁHNOUT ČÍST
Kategorie:Sebevrazi - Wikipedie
Slavní sebevrazi historie Odpověď na tuto otázku má mnoho různých podob a zdaleka ne vždy se jí podaří zodpovědět skutečně stoprocentně. Jak ukazují příklady významných historických postav a slavných osobností, bývají důvody k sebevraždě často velmi odlišné.
Sebevražda - Wikipedie
Přečtěte si o tématu "sebevrazi".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "sebevrazi", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "sebevrazi".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY