Americký rebel - Život Clinta Eastwooda eBook

Fatimma.cz Americký rebel - Život Clinta Eastwooda Image

INFORMACE

Hledáte knihu Americký rebel - Život Clinta Eastwooda? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Marc Eliot? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Americký rebel - Život Clinta Eastwooda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,24 MB

ISBN: 9788087101391

POPIS
V Americkém rebelovi popisuje autor bestsellerů a uznávaný filmový historik Marc Eliot strhující, často bouřlivý život a kariéru filmové legendy, herce, režiséra a producenta Clinta Eastwooda, „Muže beze jména“. S otevřeností a nezaujatostí píše o Eastwoodových vzestupech a pádech, uměleckých úspěších i neúspěších a fascinujícím, složitém vztahu mezi jeho osobním životem a prací. Eliotův pozoruhodný vhled odkrývá, jak vysokoškolský odpadlík a neambiciózní playboy stoupal k slávě jako hollywoodský „sexy rebel“ a nakonec se protivšem očekáváním stal hvězdou v panteonu Akademie jako několikanásobný držitel Oscara. Americký rebel zahrnuje to nejlepší z Eastwoodovy tvorby, tedy filmy, které se rychle staly americkou klasikou – Pro hrst dolarů, Drsný Harry, Nesmiřitelní, T ajemná řeka, Million Dollar Baby a Gran Torino.
STÁHNOUT ČÍST
Hollywoodský matador Clint Eastwood se dočkal bohaté ...
Kategorie: Ostatní knihy Jen málokterá hvězda svítí na filmovém nebi tak jasně a tak dlouho jako Clint Eastwood, muž, který se na výsluní vypracoval doslova od píky. Tento jediný syn chudých Kaliforňanů prošel nespočtem různých manuálních prací a službou v armádě, načež se více méně náhodou dostal k profesi herecké.
Editions of American Rebel: The Life of Clint Eastwood by ...
Clint Eastwood, který se proslavil především rolí tajemného samotáře ve westernové "dolarové" trilogii, je opravdu zajímavý člověk, šikovný herec a ještě lepší režisér. Mám jej ráda hlavně díky filmu Million Dollar Baby. Není tedy divu, že i jeho život byl dost fascinující a zajímavý stejně jako jeho tvorba.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY