Někdy krásná, jindy moudrá eBook

Fatimma.cz Někdy krásná, jindy moudrá Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Někdy krásná, jindy moudrá! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Někdy krásná, jindy moudrá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Někdy krásná, jindy moudrá.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,90 MB

ISBN: 9788024758237

POPIS
Naučte se využívat tajemství přirozeného cyklu ženské energie! Okouzlete všechny kolem sebe, probuďte svůj šestý smysl a dělejte věci ve správný čas. Objevte svou ženskost!Kniha vám odhalí starobylou ženskou moudrost předávanou mezi ženami po staletí. Zjistíte, jak ji můžete využít, abyste životem procházela s větší lehkostí, s radostí a v souladu se svou duší. Naučíte se plout na vlně proměnlivé ženské energie v závislosti na hormonálních změnách v rámci vašeho měsíčního cyklu i celého života – ve správný čas budete činorodá, jindy se naopak zklidníte a ponoříte do svého nitra, abyste objevila sama sebe.Kniha nabízí tipy a praktické rady, jak to všechno použít v každodenním životě: v partnerství a v rodině, v zaměstnání nebo při podnikání. Je však určena i mužům, kteří touží objevit tajemství žen a porozumět jim.
STÁHNOUT ČÍST
Raková, Markéta : Někdy krásná, jindy moudrá
0 hodnocení Někdy krásná, jindy moudrá 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Naučte se využívat tajemství přirozeného cyklu ženské energie! Okouzlete všechny kolem sebe, probuďte svůj šestý smysl a dělejte věci ve správný čas. Objevte svou ženskost!
Někdy krásná, jindy moudrá | Flexibooks • docela jiné e-knihy
Někdy krásná, jindy moudrá Markéta Raková . Skladem 5+ ks 217 Kč ... jindy se naopak zklidníte a ponoříte do svého nitra, abyste objevila sama sebe. Kniha nabízí tipy a praktické rady, jak to všechno použít v každodenním životě: v partnerství a v rodině, v zaměstnání nebo při podnikání. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY