Slavné brněnské vily eBook

Fatimma.cz Slavné brněnské vily Image

INFORMACE

Hledáte knihu Slavné brněnské vily? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Iveta Černá? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Slavné brněnské vily.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,58 MB

ISBN: 8090366155

POPIS
Publikace Slavné brněnské vily navazuje na úspěšnou publikaci Slavné pražské vily, jejíž první vydání, dotisk a rozšířené vydání byly téměř okamžitě rozebrány. Na 15. mezinárodním stavebním veletrhu For arch 2004 byla publikace oceněna Čestným uznáním „Zlatá pečeť . Brněnská veřejnost i odborné instituce si rovněž žádají publikaci s tématem brněnské vily. Kniha obsahuje jednak úvodní pasáž o moderní české architektuře, specificky potom o brněnské architektuře se zaměřením na rodinné bydlení, informace, fotografie, plány slavných vil a literárně zpracované příběhy o architektech, stavebnících, stavitelích a lidech kolem moderní české architektury. Publikace specifickým způsobem mapuje jednu z oblastí naší architektury, která doposud nebyla souhrnně zpracována.
STÁHNOUT ČÍST
Vila Stiassni v Brně
SlavneVily.cz - slavné vily Čech, Moravy a Slezska ... 1971), jíž si zajistil pevné místo v brněnské meziválečné architektuře, byla novostavba třípodlažní činžovní vily s podkrovím na zkoseném nároží ulic Údolní a Bratří Čapků pro velkoobchodníka a průmyslníka Wilhelma Gutmanna (1896 - ?).
Vila Stiassni - Wikipedie
Všechny informace o produktu Kniha Slavné brněnské vily. 77 domů s příběhem, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Slavné brněnské vily. 77 domů s příběhem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY