Ocelové konstrukce eBook

Fatimma.cz Ocelové konstrukce Image

INFORMACE

Ocelové konstrukce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor František Wald. Přečtěte si s námi knihu Ocelové konstrukce na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Ocelové konstrukce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,78 MB

ISBN: 9788001060322

POPIS
Předkládané skriptum je určeno studentům stavební fakulty ČVUT v Praze jako pomůcka pro navrhování ocelových konstrukcí ve studentských úlohách a projektech. Skripta obsahují tabulky průřezových veličin ocelových průřezů a tabulky sloužící pro navrhování podle norem ČSN EN 1993-1-1 a ČSN EN 1993-1-8.
STÁHNOUT ČÍST
Výroba ocelové konstrukce tribuny
Konstrukce modelujeme v softwaru Vertex BD, ve kterém naši projektanti vytváří detailní 3D modely a podrobnou montážní dokumentaci. K projektům dodáváme autorizované statické výpočty a výkresy. Klientům poskytujeme bezplatné konzultace proveditelnosti jejich stavebního záměru z konstrukčního systému BORABELA.
Ocelové konstrukce - MONT-KOVO
Ocelové konstrukce vyrábíme v našem závodě v Teplicích na moderních CNC strojích. Zkušený tým našich odborníků složený z projektantů, programátorů a odborníků na výrobu ocelových konstrukcí systematicky pracuje na zefektivnění výroby prostřednictvím automatizace výroby položek ocelových konstrukcí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY