Fenomén cestovního ruchu eBook

Fatimma.cz Fenomén cestovního ruchu Image

INFORMACE

Fenomén cestovního ruchu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Štemberk. Přečtěte si s námi knihu Fenomén cestovního ruchu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Fenomén cestovního ruchu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,81 MB

ISBN: 9788074150210

POPIS
Cestovní ruch představuje jeden z atributů moderní společnosti. Cestování je obecně chápáno jako běžná součást životního stylu. Často se setkáváme s názorem, že se začal rozvíjet až ve druhé polovině 20. století. Pro země střední a východní Evropy se dokonce objevuje až rok 1989. To je však velmi zkreslený pohled. Předložená práce si klade za cíl osvětlit vývoj a stav cestovního ruchu v českých zemích a Československu v době významné fáze rozvoje mezi oběma světovými válkami.
STÁHNOUT ČÍST
Cestovní ruch - COMPUTER MEDIA
Kupte knihu Fenomén cestovního ruchu (Jan Štemberk) s 16 % slevou za 193 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Technické památky jako fenomén cestovního ruchu
Kniha: Fenomén cestovního ruchu -- Možnosti a limity cestovního ruchu v meziválečném Československu - Jan Štemberk. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY