Spolek nemrtvých holek eBook

Fatimma.cz Spolek nemrtvých holek Image

INFORMACE

Hledáte knihu Spolek nemrtvých holek? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Lily Anderson? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Spolek nemrtvých holek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,25 MB

ISBN: 9788075654908

POPIS
Kouzlu těchto kamarádek na život a na smrt (a to doslova) nemáte šanci uniknout!Na Fairmontské akademii během několika dní zemřou za podezřelých okolností tři studentky. Dle policie se jedná o sebevraždy, ale Mile Floresové se to nějak nezdá. Mezi mrtvými je její nejlepší kamarádka Riley, která by si život přece nikdy nevzala. Mila se rozhodne Riley vrátit zpět k životu pomocí magie, aby společně našly jejího vraha. Kouzlo se jí ale vymkne z rukou a k životu probudí i protivné sprosté holky June a Daytonu. Bohužel všechny tři „živé mrtvé“ trpí ztrátou krátkodobé paměti a nepamatují si, kdo je zabil. Jenže kouzlo brzy vyprchá. Mají na to týden – sedm dní neuvěřitelných zvratů a překvapení. Výsledek ale rozhodně stojí za to!
STÁHNOUT ČÍST
Spolek nemrtvých holek, Andersonová Lily ~ Fantasya.cz ...
Recenze: Spolek nemrtvých holek hledá svého vraha (Kateřina Kopišťová) Diskuze ke knize Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.
Kniha Spolek nemrtvých holek - Lily Andersonová ...
Hlavními hrdinkami románu Spolek nemrtvých holek jsou dvě nejlepší šestnáctileté kamarádky na život a na smrt, a to doslova! Zavalitá Camila a krásná Riley žijí v malém městečku Cross Creek a navštěvují Fairmontskou akademii. Obě se věnují magii a na akademii je spolužáci nenazvou jinak, než nerudnými čarodějkami.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY