Vyrábíme svíčky - voskové, parafínové a gelové eBook

Fatimma.cz Vyrábíme svíčky - voskové, parafínové a gelové Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vyrábíme svíčky - voskové, parafínové a gelové! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vyrábíme svíčky - voskové, parafínové a gelové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Vyrábíme svíčky - voskové, parafínové a gelové.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,58 MB

ISBN: 8024711737

POPIS
Svíčky slouží lidem už po celá staletí. Dnes je zřejmě jejich obliba na vrcholu. Ještě nikdy tento obor nezažil takový výběr typů, výrobních technik, tvarů, barev či originálních dekorů. A stále se objevují další zajímavé nápady. Nový díl edice Šikovné ruce obsahuje přehled výrobních postupů všech základních druhů svíček, k tomu dobré rady pro začátečníky i pokročilé. Dozvíte se, jak zacházet s voskem, parafinem či gelem, jak si připravit formy, jak hotové svíčky zdobit. A také pár dobrých tipů a výrobních tajemství zkušených svíčkařů.
STÁHNOUT ČÍST
E-kniha: Vyrábíme svíčky voskové, parafínové a gelové ...
Vyrábíme svíčky voskové, parafínové a gelové (e-kniha) Svíčky slouží lidem už po celá staletí. Dnes je zřejmě jejich obliba na vrcholu. Ještě nikdy tento obor nezažil takový výběr typů, výrobních technik, tvarů, barev či originálních dekorů. A stále se objevují další zajímavé nápady.
Vyrábíme svíčky - voskové, parafínové a gelové - Hana ...
parafinove svicky najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY