Po sezóně eBook

Fatimma.cz Po sezóně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Po sezóně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Po sezóně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Po sezóně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,97 MB

ISBN: 9788071933359

POPIS
Dead River, nejvýchodnější výspa Spojených států. Je po sezoně, letní hosté odjíždějí, na městečko, okolní lesy a pobřeží dosedá ospalost. Tu však naruší křik ženy slepě prchající před skupinou rozběsněných, krvelačných tvorů. Je po sezoně a v odlehlém domě u lesa našla klid na práci mladá redaktorka z New Yorku. Z odloučení se ji chystá vytrhnout pětice jejích přátel, a spolu s nimi i něco, co by si nikdo z nich nedokázal představit ani v těch nejdivočejších snech. Jedno z klíčových děl literárního hororu, syrový román o střetu civilizovanosti s primitivizmem, si konečně nachází cestu k českému čtenáři jako první svazek edice Moderní díla hororu. Román předkládáme v necenzurované podobě s předmluvou historika žánru Douglase E. Wintera a autorovým doslovem, kde Jack Ketchum líčí jeho nelehkou genezi plnou střetů s původním vydavatelem, na nějž byl text až příliš drastický.
STÁHNOUT ČÍST
Kam vyrazit po sezóně na dovolenou? | Djerba, Kanárské ...
Další nespornou výhodou dovolené po sezóně je menší počet turistů, na které v každém letovisku narazíte. Jen těžko se vám tedy stane, že by byla všude hlava na hlavě a na vaše plážové lehátko by se ze všech stran lepili další čtyři lidé.
Čtyřnásobný šampion F1 Vettel po sezoně odejde z Ferrari ...
Pustili jsme internet plným proudem. Tak pozor, ať vám nestáhne trenky! :-)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY