Vtipně a důvtipně 9-10 let eBook

Fatimma.cz Vtipně a důvtipně 9-10 let Image

INFORMACE

Vtipně a důvtipně 9-10 let je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Vtipně a důvtipně 9-10 let na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Vtipně a důvtipně 9-10 let.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,66 MB

ISBN: 9788075670885

POPIS
V těchto zábavných netradičních publikacích – Kvízech pro děti, jsou stovky zajímavých otázek na straně jedné a odpovědí na straně druhé. Otázky jsou koncipovány tak aby děti bavili a rozvíjeli jejich všeobecný přehled úměrně jejich věku, ale i pro dospělého mohou přichystat nejedno překvapení Velikost kvízu je ideální i na cesty a dovolené. Děti si třeba vylosují kartu, zkusí odpovědět a na druhé straně karty si mohou zkontrolovat správné řešení. Vtipně a důvtipně – učte se zábavnou formou. Okruhy otázek : *Zábava, *Jazyk a slovní zásoba, *Matematika, *Umění a literatura, *Věda, *Sporty, *Zeměpis, *Historie a kultura A jaké jsou tu otázky? Například:V jaké zemi najdeme slavnou Sochu svobody? V jakém roce skončila druhá světová válka? Které z těchto čísel má nejmenší hodnotu? 0,03, 0,1, 0,016? Jaké číslo měl na dresu kanadský hokejista Wayne Gretzky Jak se jmenuje člověk, který zkoumá starodávné předměty a vykopávky?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Vtipně a důvtipně 9-10 let - Netradiční hravý ...
Vtipně a důvtipně 9-10 let hravý enycklopedický kvíz. Vzdělání i zábava zabalená na cesty. Tak by se dala ve zkratce nazvat publikace Vtipně a důvtipně. Na jedné straně kartičky jsou otázky a na druhé odpovědi. I dospělí se mohou občas dostat do úzkých. Okruhy otázek:
Kniha Vtipně a důvtipně 9-10 let | Knihy pre každého
Vtipně a důvtipně 9-10 let od SUN v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY