Bouřný meč eBook

Fatimma.cz Bouřný meč Image

INFORMACE

Hledáte knihu Bouřný meč? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Nancy Varian Berberick? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Bouřný meč.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,64 MB

ISBN: 808635489X

POPIS
Trpaslíkům z Thorbardinu se po dlouhých staletích podařilo vykovat mocný Bouřný meč. Právě včas, protože Krynn ničí hrůzná válka Kopí, která nešetří nikoho - a zdá se, že by mohla postihnout i nedobytnou trpasličí pevnost. Meč je však záhy ukraden. Malé skupince, v níž je kromě kováře Stanacha také elf Tyorl, šotek Lavim Skočpalec a lidská dívka Kelida, nezbývá než jej vrátit zpět do rukou théna Hornfela z Hylarů. V cestě jim však stojí nejen mág Královny Temnot Takhisis Verminaard a jeho drak Černivák, toužící ovládnout Thorbardin, ale také znepřátelené trpasličí kmeny v čele s theiwarským thénem Realgarem, které se chtějí meče zmocnit rovněž. Jen jeho vlastník má totiž naději stát se příštím trpasličím králem.
STÁHNOUT ČÍST
DragonLance: Hrdinové 2 - Bouřný meč - Nancy Varian ...
Trpaslíkům z Thorbardinu se po dlouhých staletích podařilo vykovat mocný Bouřný meč. Právě včas, protože Krynn ničí hrůzná válka Kopí, která nešetří nikoho - a zdá se, že by mohla postihnout i nedobytnou trpasličí pevnost.
Bouřný meč (Nancy Varian Berberick) | Detail knihy | ČBDB.cz
Všechny informace o produktu Kniha DragonLance Hrdinové 2: Bouřný meč Nancy Varian Berberick, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze DragonLance Hrdinové 2: Bouřný meč Nancy Varian Berberick.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY