Practise Your English (Tematická slovní zásoba) eBook

Fatimma.cz Practise Your English (Tematická slovní zásoba) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Practise Your English (Tematická slovní zásoba)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Practise Your English (Tematická slovní zásoba) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Practise Your English (Tematická slovní zásoba).pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,63 MB

ISBN: 9788025320907

POPIS
Postupte v angličtině na vyšší úroveň! Bez problémů používáte základní gramatiku a zvládáte běžná konverzační témata. Dokážete se anglicky zeptat na cestu, napsat pracovní e-mail nebo si objednat v restauraci. Když ale chcete zjistit, ze které části hovězího se jídlo připravovalo nebo rozebrat se svým obchodním partnerem průběh fotbalového zápasu, docházejí vám slovíčka anebo si nejste jisti, zda jste použili ten správný výraz. Je načase doplnit slovní zásobu! Prostřednictvím testů, cvičení, křížovek či vtipů si rozšiřte obzory o zajímavé tematické okruhy a nové obraty. Učte se slovíčka a fráze, a poznejte, v jakém kontextu se správně používají. Pak se vám už jistě nestane, že budete vyprávět o tom, jak vás v lese honilo stádo divokých včel nebo jak jste na ranči obdivovali roj běžících koní. Na rozhovory o politice, gastronomii, sportu a o mnoha dalších tématech budete dobře připraveni a nic vás nezaskočí!3. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Practise your English - Tematická slovní zásoba ...
Practise your English - Mariusz Misztal Postupte v angličtině na vyšší úroveň! Bez problémů používáte základní gramatiku a zvládáte běžná konverzační témata.
Practise your English - Tematická slovní zásoba ...
Practise Your English - Tematická slovní zásoba 2014; Test in English - tematická slovní zásoba 1998; Tests in English - Konstrukce věty 1998; Kniha Test in English - tematická slovní zásoba je v. Přečtených: 1x: Knihotéce: 1x: Nápověda - Podmínky užit ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY