Cesta eBook

Fatimma.cz Cesta Image

INFORMACE

Hledáte knihu Cesta? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Cormac McCarthy? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Cesta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,98 MB

ISBN: 8072039739

POPIS
Po úspěšném „morálním thrilleru” Tahle země není pro starý přichází tento americký spisovatel se „sci-fi”, přičemž uvozovky jsou i tentokrát velmi na místě. Román Cesta se odehrává ve světě sežehnutém neznámou katastrofou. Otec se synem putují šedivou zimní krajinou a děsí se každého náznaku, že nejsou sami, kdo přežil; od posledních lidí totiž rozhodně nemohou čekat nic dobrého. Dvojici drží při životě jen to, co uveze jejich nákupní vozík a co občas najdou v prázdných domech. Jejich cílem je mořské pobřeží, ale i tam se samozřejmě ukáže, že naděje už neexistuje. Nebo snad ano?
STÁHNOUT ČÍST
Cesta od 281 Kč - Heureka.cz
Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků - dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány.
Pohádková cesta Strašov 7.9.2019 - fotojirim - album na ...
Cesta (anglicky: The Road, 2006) je desátý román amerického spisovatele a scenáristy Cormaca McCarthyho, obvykle řazený k žánru postapokalyptické sci-fi.V roce 2007 byl román oceněn Pulitzerovou cenou.. Roku 2009 byla kniha zfilmována v režii Johna Hillcoata s Viggo Mortensenem v hlavní roli.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY