Ploché břicho za šest týdnů eBook

Fatimma.cz Ploché břicho za šest týdnů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ploché břicho za šest týdnů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ploché břicho za šest týdnů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Ploché břicho za šest týdnů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,45 MB

ISBN: 8072366439

POPIS
Cviků na posílení břišního svalstva existuje spousta, ne všechny jsou však skutečně účinné. Cvičení v naší knize jsou velmi efektivní a vyzkoušená. Najdete zde strategii a vhodný program, jak se nezdravého břišního tuku zbavit - zkrátka pryč s břišním tukem! Náš program vás bude krok za krokem provázet při změně životního stylu a účině pomůže při hubnutí.
STÁHNOUT ČÍST
4 jednoduchá cvičení pro ploché břicho už za 4 týdny
Ploché břicho za šest týdnů. Despeghel Michael, Heufelder Armin. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Cviků na posílení břišního svalstva existuje spousta, ne všechny jsou však skutečně účinné. ...
Ploché břicho za šest týdnů - Despeghel Michael,Heufelder ...
Ploché břicho za šest týdnů . Kup teď 100 Kč s dopravou 170 Kč . local_offer . Zeštíhlete svoje Břicho, Zadek a Stehna navždy! Kup teď 100 Kč s dopravou 170 Kč . local_offer . Bodytrainer - Břicho, pás a boky - Letuwnik Sabine . Kup teď 59 Kč s dopravou 139 Kč .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY