Zapomenutá vražda eBook

Fatimma.cz Zapomenutá vražda Image

INFORMACE

Zapomenutá vražda je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Přečtěte si s námi knihu Zapomenutá vražda na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Zapomenutá vražda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,35 MB

ISBN: 9788024225197

POPIS
V Zapomenuté vraždě nás autorka zavádí do půvabného anglického přímořského letoviska Dillmouth, kde si mladí novomanželé Reedovi, stěhující se sem z Nového Zélandu, zakoupí malou viktoriánskou vilku. Gwenda Reedová však ale díky záhadným a ne právě příjemným útržkům vzpomínek, které se jí začnou vybavovat, pomalu nabude děsivé jistoty, že v tomto domě už kdysi byla a stala se v něm svědkyní vraždy. Podaří se jí za pomocí slečny Marplové sestavit ze střípků vědomí, zasutých hluboko v paměti, skládanku, která odhalí tajemství dávného zločinu?
STÁHNOUT ČÍST
Detektivky | Audioknihy-online.cz
Zapomenutá vražda byla zřejmě napsána už za války, ale vyšla podle přání Agathy Christie až po její smrti v roce 1976. Příběh připomene některé starší případy, například Vraždu na faře (Vyšehrad, 2018). V Zapomenuté vraždě se opět přiblížíme typické atmosféře staré dobré Anglie.
Zapomenutá vražda (audiokniha) | Albatros media
Dáma a Král - 13. díl - Zapomenutá vražda Lenka a Mladý v noci najdou Prokopa v kanceláři v bezvědomí a vedle něj jejich zavražděnou klientku. Prokop se stává hlavním podezřelým a má 48 hodin na to případ vyřešit, nesmí však opustit kancelář.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY