Francouzština pro firmy eBook

Fatimma.cz Francouzština pro firmy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Francouzština pro firmy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Francouzština pro firmy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Francouzština pro firmy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,29 MB

ISBN: 8025115992

POPIS
Vše, co potřebujete pro bezchybnou komunikaci v prostředí francouzské firmy! Učebnice Francouzština pro firmy je určena studentům vysokých škol ekonomického zaměření, ale i všem ostatním, kteří již ovládají francouzský jazyk na středně pokročilé až pokročilé úrovni a potřebují se zdokonalit v odborné francouzštině zaměřené na hospodářskou sféru. Kniha je rozdělena do tematických okruhů, týkajících se jednotlivých činností podniku: * hledání zaměstnání a řízení lidských zdrojů * základní charakteristiky podniku a jeho rozvoj * život výrobku (produkce, marketing, distribuce, obchodní akce) * finance (banka, burza, účetnictví, daně) * představení jednotlivých forem vnější i vnitřní komunikace podniku pro využití v osobní i profesní praxi (sjednání schůzek, organizace obchodní cesty, telefonování atd.) Závěrečná kapitola zasazuje podnik do širšího makroekonomického prostředí a seznamuje čtenáře se základní francouzskou odbornou terminologií v této oblasti. Každá kapitola se skládá z několika podkapitol, které obsahují: * úvodní text (texty jsou doplněny úryvky autentických dokumentů, jako např. články z francouzského tisku, ale i vzory smluv, inzeráty, dialogy atd.) * přehled klíčových slov a slovních spojení * kontrolní cvičení a závěrečné překladové cvičení * úkoly k zamyšlení pro samostatnou práci studenta * klíč ke cvičením Na konci učebnice najdete francouzsko-český slovníček rekapitulující probranou slovní zásobu, který vám usnadní práci s knihou i odbornými texty.
STÁHNOUT ČÍST
Jazykové kurzy pro firmy | Skřivánek
Francouzština pro firmy - Marketing, reklama, logistika, finančnictví, práce asistentky - Kateřina Dvořáková . do 3 dnů . 327 Kč. doprava od 59 Kč ...
Francouzština pro firmy - Dvořáková Kateřina - SEVT.cz
Vše, co potřebujete pro bezchybnou komunikaci v prostředí francouzské firmy! Učebnice Francouzština pro firmy je určena studentům vysokých škol ekonomického zaměření, ale i všem ostatním, kteří již ovládají francouzský jazyk na středně pokročilé až pokročilé úrovni a potřebují se zdokonalit v odborné francouzštině zaměřené na hospodářskou sféru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY