USA na dlani eBook

Fatimma.cz USA na dlani Image

INFORMACE

Hledáte knihu USA na dlani? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Erich Václav? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: USA na dlani.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,79 MB

ISBN: 8072684043

POPIS
Autor, povoláním lesník, se ve své knize věnuje historii Spojených států. Obsah knihy nejlépe vystihuje její podtitul: Historie, zajímavosti, kuriozity. Pohnuté dějiny země za velkou louží popisuje Erich Václav populární formou. Svůj výklad zpestřuje množstvím čtenářsky zajímavých faktů. Historické pasáže doplňuje i kapitolami o americkém zeměpisu, ve kterých se blíže zmiňuje o světově proslulých národních parcích Spojených států. Jako správný lesník se ale drží "svého kopyta" a zasvěceně píše o nejvyšších, nejmohutnějších a nejstarších stromech na světě rostoucích v USA. Zabývá se i četnými ekologickými problémy Spojených států jako jsou hurikány, záplavy a otázkami spojenými s Kjótským protokolem. Pozornost věnuje i četným úspěchům USA na poli kosmonautiky. Český turista získá v knize také řadu doporučení, kam by se měl v Americe určitě podívat. Autor končí své vyprávění vizí, co mohou Spojené státy očekávat. Co je může, ale nemusí, potkat v jejich blízké budoucnosti. Osudy velké země vždy nějak ovlivňují osudy zemí menších. A to je důvod, proč se o ně zajímat.
STÁHNOUT ČÍST
Izlet na Dlani - Letalske karte, Hotelske namestitve, Last ...
Všechny informace o produktu Kniha USA na dlani 2v. Václav, Erich, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze USA na dlani 2v. Václav, Erich.
USA na dlani cena od 9,01 € | Pricemania
USA na dlani Autor: Václav, Erich Nakladatel: Akcent EAN: 9788072689552 ISBN: 978-80-7268-955-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 282 stran, česky Rozměry: 15,8 × 23,2 cm Rok vydání: 2013 (2. rozšířené vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY