Microsoft Excel 2016 eBook

Fatimma.cz Microsoft Excel 2016 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Microsoft Excel 2016! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Microsoft Excel 2016 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Microsoft Excel 2016.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,52 MB

ISBN: 9788025148389

POPIS
Učte se na zkušenostech expertů z praxePracujete s Excelem v profesním či osobním životě? Začínáte, nebo se již řadíte k pokročilým uživatelům Excelu? Chcete se naučit ovládat Excel včetně nových funkcí a umět vytvářet působivé tabulky a grafy? Podrobná uživatelská příručka k Excelu z pera zkušených českých autorů vám novou verzi tohoto produktu představí od A do Z. Přehledně strukturovaný výklad se místo suchého popisu uživatelského prostředí zaměřuje na konkrétní činnosti, příklady z praxe a dosažení hmatatelných výsledků. Výklad dále doplňuje množství tipů, ilustrativních obrázků, upozornění na možná úskalí a přehled užitečných klávesových zkratek. Knihu lze používat také jako učebnici Excelu pro základní, střední a vysoké školy a může být vhodným studijním materiálem pro školicí střediska.Publikace se mimo jiné věnuje těmto tématům:Úprava a přizpůsobení pracovního prostředí ExceluFormátování buněk, hodnot, využívání motivů a stylůRelativní, absolutní a smíšená adresace ve vzorcíchTvorba grafů, jejich úpravy a formátováníAnalýza dat pomocí nástrojů řešitel, scénáře a citlivostní analýzaŘazení, vyhledávání a filtrování dat Využití kontingenčních tabulek a grafůPráce s makry a jazykem VBASledování změn a spolupráce uživatelů
STÁHNOUT ČÍST
Télécharger Microsoft Excel 2016 gratuit |version d'essai ...
Find training courses for Excel. Keep in touch and stay productive with Teams and Microsoft 365, even when you're working remotely.
Microsoft Excel 2016 - Free downloads and reviews - CNET ...
Today, Excel has amassed a user base in the hundreds of millions and is by far the most successful application of its kind with over two decades of providing the ultimate in spreadsheets. The 2016 version of Microsoft Excel is the latest one, introducing numerous upgrades and new features that will help pros and amateurs alike in their work.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY