Svoboda v Kristu eBook

Fatimma.cz Svoboda v Kristu Image

INFORMACE

Svoboda v Kristu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Neil T. AndersonSteve Goss. Přečtěte si s námi knihu Svoboda v Kristu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Svoboda v Kristu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,40 MB

ISBN: 9788087904916

POPIS
Kurz je určen k tomu, aby pomohl každému křesťanovi stát se učedníkem, který nese ovoce a žije naplněný život.Uchop provdu o tom, kým jsi nyní v Kristu a vyřeš si své osobní a duchovní problémy, které ti brání v tom, abys ses stal plodným a efektivním Ježíšovým učedníkem, a to rychleji než bys očekával. Některá z témat, která kurz zahrnuje, jsou:Když jsme se stali křesťany, jsme nová, proměněná stvoření v KristuProč můžeme přijít směle a beze strachu do Boží přítomnosti, kdykoli chcemeProč nic, co děláme, nemůže Boha přimět k tomu, aby nás miloval více nebo méněJak řešit dopady i těch nejhlubších problémů z minulostiJak se vypořádat s opakujícími se vzorci hříšného chováníPochopit, jaký je Boží záměr pro tvůj život (nemusí to být to, co si myslíš!)
STÁHNOUT ČÍST
Svoboda - křesťanské pojetí | Knihy.ABZ.cz
Úvod > Knihy > Evanjelizácia, pastorácia, služba > Svoboda v Kristu. Svoboda v Kristu. Neil T. Anderson; Steve Goss; Desetitýdenní učednický kurz, který proměňuje životy. viac o produkte prečítať ukážku. Recenzie (0) Väzba:
Svoboda v Kristu - Desetitýdenní učednický kurz. - | ELOGOS.cz
Desetitýdenní učednický kurz, který proměňuje životy „Můj život se proměnil. Bylo to skutečně jako vyjít z temnoty opět do světla."
SOUVISEJÍCÍ KNIHY