Týrání a sexuální zneužívání v rodinách eBook

Fatimma.cz Týrání a sexuální zneužívání v rodinách Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Týrání a sexuální zneužívání v rodinách! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Týrání a sexuální zneužívání v rodinách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Týrání a sexuální zneužívání v rodinách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,95 MB

ISBN: 8071696293

POPIS
Autorem publikace je přední britský psychiatr, terapeut s rozsáhlými znalostmi dané problematiky. Kniha je napsána na základě hluboké klinické moudrosti a mnohonásobných zkušeností se širokou škálou situací. Pojednává o rodinách, v nichž dochází k rozličným typům násilí. Zdá se, že k němu dochází tam, kde není možné najít jiné alternativy a rodina se pak mění na systém organizovaného traumatu, který zahrnuje nejen jedince, celou rodinu, profesionály-terapeuty, ale i celou společnost s jejími kulturními hodnotami.
STÁHNOUT ČÍST
Sexuální zneužívání » Zneužívání v rodině
Týrání a sexuální zneužívání v rodinách. Kdo napsal knihu Týrání a sexuální zneužívání v rodinách? Autorem je Arnon Bentovim. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
PDF Týrání, zneužívání a zanedbávání seniorů z pohledu sestry
Studie o problematice týraných a sexuálně zneužívaných dětí v rodinách. Bentovim, Arnon. Týrání a sexuální zneužívání v rodinách. Překlad Vratislav Janda a Daniel Boguševský. Vyd. 1. Praha: Grada, 1998. 117 s. Psyché. ISBN 80-7169-629-3.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY