Réva vinná eBook

Fatimma.cz Réva vinná Image

INFORMACE

Hledáte knihu Réva vinná? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Jaroslav Hlušek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Réva vinná.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,51 MB

ISBN: 9788086726670

POPIS
Tato publikace je komplexní a poměrně podrobnou příručkou, která by měla čtenářům poskytnout informaci o révě vinné. Shrnuje dosavadní poznatky o zakládání vinice, výsadbě révy, ošetřování půdy ve vinici. Neméně významnými kapitolami jsou výživa a hnojení vinic, ochrana révy vinné v podmínkách ekologické a integrované produkce. Navazuje sklizeň hroznů, výroba a prodej vína. Předmětná problematika byla zpracována na základě nejnovějších poznatků vědy a výzkumu, to vše v přehledné a srozumitelné formě. Kniha je svým zaměřením určena odborníkům, studentům středních i vysokých škol a laické veřejnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Réva Jedlička
Vinná réva - pěstování (13.5.2015) Výsadba, odrůdy - Řez (rýnsko-hessenské vedení, Guyotův způsob řezu) - Řez (vertiko) - Pergoly - Réva ve skleníku - Zelené práce za vegetace - Množení - Přeroubování - Postřiky. Výsadba, odrůdy. Dřevnaté části révového keře: Staré, dvouleté a jednoleté dřevo.
Vinná réva :: Specializovaný eshop Netradiční ovoce
PLEVEN X S. V. 123 75 Synonyma Augustin, V 25/20. Hrozen velký křídlatý ,průměrná hmotnost 600 g. Bobule oválná ,průměrná hmotnost 5 g, žluté barvy ,na slunci průsvitná.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY