Přes čáru eBook

Fatimma.cz Přes čáru Image

INFORMACE

Hledáte knihu Přes čáru? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Luis Suárez? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Přes čáru.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,23 MB

ISBN: 9788020436214

POPIS
V knize Překročit hranici hovoří Luis Suárez upřímně o své bohaté kariéře, o cestě chudého malého kluka do nejvěhlasnějších klubů světa a o svém nekompromisním přístupu ke hře, který někdy vede k nepřípustným zkratům.Už když se jeho rodina odstěhovala z venkova do hlavního města Uruguaye Montevidea, nemohli malého Luise Suáreze odtrhnout od míče. Lstivost a úskočnost, kterou chlapce naučila ulice, upoutala zástupce největšího fotbalového klubu v zemi Nacionalu, a později také holandské skauty, kteří mu zařídili angažmá v Evropě. Z Ajaxu do Liverpoolu přivedla Luise osobnost, která také nosila ikonické číslo 7 - Kenny Dalglish. Od té doby Luis terorizoval obránce v Premier League a vedl obrozený Liverpool sezonou, jakou klub za posledních 24 let nezažil. Existuje však ještě jedna stránka Luise Suáreze: přirozeně zuřivý temperament, který na hřišti pohání jeho soutěživost. Takto se dostal do sporu s Patricem Evrou z klubu největšího konkurenta Manchesteru United či s obráncem Chelsea Branislavem Ivanovičem, kterého na hřišti kousnul. Během zápasu mistrovství světa v Brazílii při jedné strkanici kousnul do ramene obránce Itálie Giorgiho Chielliniho. Dostal trest na čtyři měsíce, vysloužil si opovržení médií a byl z mistrovství vyloučen. Během letního přestupového období se stal jedním z nejdražších fotbalistů všech dob, když z Liverpoolu zamířil do Barcelony.
STÁHNOUT ČÍST
Přes čáru! Benešová naložila Moravcovi za jeho chování k ...
Tohle už bylo přes čáru, hodnotí lidé Kazmův vtípek, který měl připravit Mareše o Ferrari Magazín Aktualizováno 25. 4. 2018 9:45 Jako nepříliš povedený vtip hodnotí lidé na sociálních sítích poslední Kazmovu akci, jejímž terčem se stal moderátor Leoš Mareš. Fingovaná nehoda ho měla připravit o Ferrari.
Přístav, 20. epizoda - Díky, Terezo | Prima
PŘES ČÁRU. 45 likes. PŘES ČÁRU festival klaunerie a nekompromisního humoru v Divadle Bolka Polívky
SOUVISEJÍCÍ KNIHY