Tohle všechno je pravda eBook

Fatimma.cz Tohle všechno je pravda Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tohle všechno je pravda! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tohle všechno je pravda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Tohle všechno je pravda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,63 MB

ISBN: 9788075447289

POPIS
Pravda vás šokuje!Miri se do knihy Spodní proudy zamilovala na první přečtení. Takže když s kamarády vyrazili na autogramiádu její autorky Fatimy Ro, vymysleli plán, jak se s ní spřátelit – i když to teď ostatní nechtějí přiznat. A pokud jde o Jonaha… za nic z toho přece Fatima nemůže. Soleil se sama chtěla stát spisovatelkou. Ve Fatimě našla spřízněnou duši, a navíc jí tak osud přihrál do cesty Jonaha! Teď ale nemůže uvěřit tomu, že se Fatimou nechala tak snadno zmanipulovat! Penny nikdy nebyla jen povrchní husička, jak si o ní ve škole mysleli. A zoufale toužila po tom, aby si toho všimla právě Fatima. Sdílet s ní všechno znamenalo příležitost. Nikdy ji nenapadlo, co se stane, až se všichni dozví Jonahovo tajemství. Opravdu je Fatima jen využila? Nebo jim dala novou šanci? Co z jejich přátelství vlastně byla pravda?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Tohle všechno je pravda - Lygia Day Penaflor ...
Tohle všechno je pravda. Kdo napsal knihu Tohle všechno je pravda? Autorem je Lygia Day Penaflor. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Tohle všechno je pravda (Lygia Day Penaflor) | Detail ...
Tohle všechno je pravda: Na vše lze nahlížet z různých úhlů pohledu Autorka: Lygia Day Peñaflor | Rok vydání: 2019 | Nakladatelství: CooBoo. Anotace: Pravda vás šokuje! Miri se do knihy Spodní proudy zamilovala na první přečtení. Takže když s kamarády vyrazili na autogramiádu její autorky Fatimy Ro, vymysleli plán, jak ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY