Obchodní ruština eBook

Fatimma.cz Obchodní ruština Image

INFORMACE

Hledáte knihu Obchodní ruština? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Ljuba Mrověcová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Obchodní ruština.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,74 MB

ISBN: 9788026604020

POPIS
Učebnice jsou určeny všem zájemcům o získání znalosti obchodního jazyka – studentům ekonomického zaměření, manažerům, obchodním referentům, u nichž se předpokládá střední úroveň znalosti jazyka. S pomocí této řady učebnic lze rozvinout kvalitu písemného projevu, rovněž schopnost vést obchodní jednání v daném jazyce. Jsou vhodné jednak jako podklad pro výuku na různých typech škol nebo pro samostudium.
STÁHNOUT ČÍST
Základy obchodní ruštiny - Digitální učební materiály RVP
Učebnice ruštiny, cvičebnice a audio CD. Pojechali a Raduga. Vyberte si z našich učebnic ruštiny.Nabízíme česko - ruské a rusko - české slovníky, učebnice ruské mluvnice a ruské gramatiky, učebnice pro SŠ, různé výukové pomůcky a další.
Obchodní ruština online ke stažení | Studijní materiály ...
Obchodní ruština = [Russkij jazyk v torgovle] : vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu / Hlavní autor: Mrověcová, Ljuba, 1949- Vydáno: (2007) Obchodní ruština / Hlavní autor: Mrověcová, Ljuba, 1949- Vydáno: (2014)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY