Francouzské hory - Turistika, Treking, Cyklistika eBook

Fatimma.cz Francouzské hory - Turistika, Treking, Cyklistika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Francouzské hory - Turistika, Treking, Cyklistika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Francouzské hory - Turistika, Treking, Cyklistika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Francouzské hory - Turistika, Treking, Cyklistika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,67 MB

ISBN: 8086617157

POPIS
Alpy, Pyreneje, Provence, sopečné hory Auvergne, osamělé pláně a soutěsky Cévennes - to vše jsou hory Francie. Výběr 78 nejkrásnějších túr seznamuje turistickou veřejnost poprvé v tak komplexním přehledu s krásami jedné z nejkrásnějších zemí světa. Součástí průvodce je přehled dálkových tras, téměř všech jištěných cest, možnosti cykloturistiky a mnoho dalších.
STÁHNOUT ČÍST
V-tour horská dobrodružství
Turistika a cyklistika - trasy. Železné hory jsou ideální místo na výlety a dovolenou. Vyznačují se rozmanitou krajinou s původními bukovými lesy, hlubokými údolími a loukami. Pokud rádi objevujete nová, neznámá a turisty nepřeplněná místa s dalekými výhledy, přijeďte k nám.
Turistika a cyklistika - trasy - SRC Lihovar
Trasa 1 - Z Branžeže na Kopicův statek a zpět - 39 km Obtížnost: středně náročná Kola: crossové kolo (treking), horské kolo (MTB) Trasa 2 - Okruh kolem Kozákova - 45 km Obtížnost: středně náročná Kola: silniční kolo, crossové kolo (treking) Trasa 3 - Na Prachovské skály - 45,4 km Obtížnost: středně náročná Kola: silniční kolo, crossové kolo (treking ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY