Cizinci ve městě eBook

Fatimma.cz Cizinci ve městě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cizinci ve městě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cizinci ve městě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Cizinci ve městě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,29 MB

ISBN: 8020405798

POPIS
Jako ve zlém snu se ocitají Colin a Mary, bezcílně se toulající labyrintem ulic a kanálů starého přímořského města, když jednoho dne zabloudí a podlehnou kouzlu a přátelskému naléhání muže, který jim nabídne pomoc, aby je pak zavedl na cestu, z níž už není návratu. Hrůzně reálný a zároveň jakoby neskutečný příběh novely působivě kontrastuje s věcným, téměř dokumentárním rázem vyprávění o konfrontaci nevinnosti se zlem.
STÁHNOUT ČÍST
Cizinci ve městě - Wikipedie
Cizinci v Česku (TV pořad) (2017) Cizinci v čase (1998) Cizinci ve městě (TV film) (2001) Cizinci ve vlaku (1951) Taková moderní rodinka - Cizinci na běžeckém pásu (S02E04) (epizoda) (2010) Absolutní cizinci (TV film) (1991) Důvěrní cizinci (TV film) (1986) Mezi cizinci (2002) Dalziel a Pascoe - Mrtví cizinci (S05E03) (epizoda ...
McEWAN, Ian : Cizinci ve městě
Tématem senátních voleb se tak u některých mohou stát cizinci pracující ve městě. Jistý rozruch v tomto ohledu už způsobila volební kampaň patrně nejvýraznějšího kandidáta na funkci senátora, boleslavského primátora Raduana Nwelatiho (ODS). Jeho volební billboardy se týkají právě citlivé tématiky cizinců ve městě.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY