Třetí pečeť eBook

Fatimma.cz Třetí pečeť Image

INFORMACE

Třetí pečeť je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hana Whitton. Přečtěte si s námi knihu Třetí pečeť na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Třetí pečeť.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,34 MB

ISBN: 9788020430885

POPIS
V příběhu zasazeném do středověké Anglie po roce 1180 se opět setkáme s některými protagonisty předchozího románu Sedmý hřích se trestá smrtí – vedle Grace je to její manžel Simon de Wallray, rodina Cliffordových a abatyše kláštera Godstow.V jeho okolí dojde k vraždě a další na sebe nenechá dlouho čekat. Smrt půvabné dvorní dámy královny Eleanor připisují všichni zpočátku jejímu milenci. I smrt královského rádce vypadá jako loupežnému přepadení. Ale zločiny se začnou množit a Grace, která se ze své pravomoci ujme vyšetřování, záhy zjistí, že za nimi stojí předivo podlých intrik namířených proti králi. Trvá jí ale nějakou dobu, než odhalí složitou síť motivů několika vražd, které ji dovedou k pachateli, jímž je nositel třetí královské pečeti. Stačí však přijít včas, aby zabránila další vraždě?
STÁHNOUT ČÍST
E-kniha: Třetí pečeť - Whitton Hana | Knihy.ABZ.cz
TŘETÍ PEČEŤ BUDE ODHALENA, AŽ LIDÉ BUDOU SHÁNĚT JÍDLO, KDY HLADOMOR SEVŘE LIDSTVO. Má vroucně milovaná dcero, příliv bude zbaven pout a začne ničení, způsobené mnoha válkami, jak bylo předpověděno. Načasování příchodu falešného proroka se bude překrývat s vyhlášením válek po celém světě.
Archiv - varovani.org
Třetí pečeť. Výrobní číslo: 978-80-204-3088-5 EAN: 9788020430885 Náš kód: 151984 Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde. Zobrazit celý popis a parametry. Popis produktu. Druhý díl detektivní série ze středověké Anglie ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY