Mezi nebem a zemí eBook

Fatimma.cz Mezi nebem a zemí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mezi nebem a zemí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mezi nebem a zemí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Mezi nebem a zemí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,90 MB

ISBN: 9788074851193

POPIS
Autor je Žid, věřící v Ježíše Krista. Přesto zůstává nepokřtěným Židem. Pro toto své počínání může uvést více důvodů. První důvod: autor věří, že pokud by Izrael jako národ a náboženství zmizel te světa, přestal by existovat konkrétní svědek biblického zjevení, a tím by základ zvěstování poklesl na úroveň pouhého mýtu, podobného mýtu o řeckých nebo germánských bozích. Druhý důvod: Izrael prožívá chvíle nejtěžšího pronásledování. Autorovi je proti mysli opouštět tento zástup pronásledovaných. Třetí důvod: církev, která si říká "nový Izrael", nebyla v minulosti a přítomnosti vůči starému Izraeli, jeho obdarování a jeho posláním zcela spravedlivá. Dokud ještě existují antisemitští křesťané, bude pokřtěný Žid zcela radostným a poněkud dotěrným zjevem. Množí se však nadějné náznaky, že se konečně počíná objevovat na obou stranách hlubší porozumění tomu tajemství, které se vznáší mezi starým a novým Izraelem.
STÁHNOUT ČÍST
Mezi nebem a zemí | Vstupenky na představení ...
Mezi nebem a zemí zůstali jaksi „viset" manželé Susie a Jack Cameronovi. Zemřeli totiž tragicky a před vstupem za nebeskou bránu se ovšem cosi zašmodrchalo. Brilantní anglická komedie o tom, že žít je potřeba teď a tady, protože za chvíli by to už nemuselo jít.
Mezi nebem a zemí - Wikipedie
Mezi zemí a nebem E A širým světem Hmi Je jeden náš D E Tak dobře ho znáš A Mezi nebem a zemí E Jsou věci který Hmi Moje milá D E Můžu jen já A E R: Tahat tě za vlasy, dýchat ti do tváře, Hmi D Dělat si nároky na tvoje polštáře A E Sahat ti pod sukni, kousat tě na ruce Hmi D Dělat ti snídani, říkat ti opice.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY