Mezi nebem a zemí eBook

Fatimma.cz Mezi nebem a zemí Image

INFORMACE

Hledáte knihu Mezi nebem a zemí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Franz Werfel? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Mezi nebem a zemí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,15 MB

ISBN: 9788074851193

POPIS
Autor je Žid, věřící v Ježíše Krista. Přesto zůstává nepokřtěným Židem. Pro toto své počínání může uvést více důvodů. První důvod: autor věří, že pokud by Izrael jako národ a náboženství zmizel te světa, přestal by existovat konkrétní svědek biblického zjevení, a tím by základ zvěstování poklesl na úroveň pouhého mýtu, podobného mýtu o řeckých nebo germánských bozích. Druhý důvod: Izrael prožívá chvíle nejtěžšího pronásledování. Autorovi je proti mysli opouštět tento zástup pronásledovaných. Třetí důvod: církev, která si říká "nový Izrael", nebyla v minulosti a přítomnosti vůči starému Izraeli, jeho obdarování a jeho posláním zcela spravedlivá. Dokud ještě existují antisemitští křesťané, bude pokřtěný Žid zcela radostným a poněkud dotěrným zjevem. Množí se však nadějné náznaky, že se konečně počíná objevovat na obou stranách hlubší porozumění tomu tajemství, které se vznáší mezi starým a novým Izraelem.
STÁHNOUT ČÍST
Mezi nebem a zemí - film Hovory s Bohem / harmonizujeme.cz
Koupit Koupit eknihu. Alona Dareová - bývalá královna školního plesu a současná královna mrtvých - se vrátí ze záhrobí zpátky na tento svět a zjistí, že dělá něco naprosto nečekaného: pracuje.
Divadlo Na Fidlovačce - Mezi nebem a zemí
Mezi nebem a zemí - více informací Mladí novomanželé Simon a Flic, prchají před Fliciinou nesnesitelnou matkou Marciou a pronajmou si starý dům na zapadlém anglickém venkově.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY