Místa a lidé eBook

Fatimma.cz Místa a lidé Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Místa a lidé! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Místa a lidé a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Místa a lidé.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,56 MB

ISBN: 9788090526402

POPIS
Výbor obsahuje biografické texty různých podob, od popularizačních medailonů, přes úvody a doslovy či vybrané kapitoly monografií až po odborné studie. Chronologické řazení vychází z roků narození pojednávaných osobností, takže vzniklý celek představuje poměrně pestrý pohled na kulturní dějiny konce devatenáctého a celého dvacátého století. V třiadvaceti obsažených portrétech se představují spisovatelé, vědci, překladatelé, učitelé, vojáci, režisér, lékař i operní pěvkyně, pomineme-li vstupního loutkáře a písmáky. Výklad osobnosti je téměř vždy uváděn do souvislosti s místem působení. Obsah: Matěj Kopecký, Věnceslav Metelka, Matěj Balcar, Jan Peisker, Ladislav Hofman, Václav Tille, Emanuel Chalupný, Karel Dewetter, Josef Horák, Jihočeská Theléma, František Jílek-Oberpfalcer, Bedřich Karásek, Václav Ambrož, Rudolf David, Mirko Novák, Jan Muk, Jan Příbrský, Otto Rödl, Hana Skoumalová, Aloys Skoumal, Alfréd Radok, Rudolf Hrubec, Stanislava Součková.
STÁHNOUT ČÍST
Prostějov opět stříká plevel glyfosátem a místa neznačí ...
Církev za totality - lidé a místa Editor: Doležalová, Markéta Nakladatel: Ústav pro studium totalitních režimů EAN: 9788087912546 ISBN: 978-80-87912-54-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 368 stran, česky Rozměry: 16,4 × 24 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání)
Golf 59
Výběr Lidé a místa na našem trhu je veliký a každý z Vás si jistě vybere provedení Lidé a místa, která mu bude nejvíce vyhovovat včetně celkového sladění místnosti s nábytkem a dalšími doplňky, které se v pokoji nachází. Máte pocit, že stěny vašeho obývacího pokoje či ložnice by potřebovaly něčím oživit?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY