Praha neznámá III eBook

Fatimma.cz Praha neznámá III Image

INFORMACE

Praha neznámá III je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Ryska. Přečtěte si s námi knihu Praha neznámá III na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Praha neznámá III.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,63 MB

ISBN: 9788027105199

POPIS
Třetí díl Prahy neznámé nás opět zavede do méně známých a často tajemných končin hlavního města. Objevíme mystické Horní Nové Město s jeho sakrálními i univerzitními budovami. Poznáme nevšední kouzlo nouzových kolonií Na Kotlasce a Na Hájku, navštívíme staré statky v Ďáblicích, jež kdysi bývaly vískou. Projdeme si staré Hlubočepy v údolí Dalejského potoka, zaříznutého do Prokopských skal, i prastarou ves Prosek s tisíc let starým kostelem sv. Václava.„A skoro každý večer, někdy i později, jsem tiše stoupal nahoru na Hájek, jindy na Šlosberk, abych se tam z vrcholku nemohl vynadívat na Libeň prostírající se pode mnou, když tam na obzoru se třpytila světla Prahy.“Bohumil Hrabal, Život bez smokingu (povídka Moje Libeň).
STÁHNOUT ČÍST
Praha neznama iii petr ryska by Flexibooks - Issuu
Kupte knihu Praha neznámá III (Petr Ryska) s 15 % slevou za 339 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Praha neznama iii ryska petr | Sleviste.cz
Dům knihy.cz > Knihy > Cestování > Praha neznámá III. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Praha neznámá III. RYSKA Petr. Info: Grada Publishing, 2017 (1.) - váz., 232 str. EAN: 9788027105199 ISBN: 978-80-271-0519-9.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY