Irské pohádky / Irish Fairy Tales eBook

Fatimma.cz Irské pohádky / Irish Fairy Tales Image

INFORMACE

Irské pohádky / Irish Fairy Tales je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Irské pohádky / Irish Fairy Tales na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Irské pohádky / Irish Fairy Tales.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,95 MB

ISBN: 9788074071362

POPIS
Soubor irských pohádek přenese čtenáře do temného šerosvěta plného stínů ze starých keltských legend, kde pohádkové postavy páchají neplechy a škodolibé skutky, kněží vedou s ďáblem nekonečný boj o lidské duše, chytré ženy umějí vyzrát na krvežíznivé obry a mocní druidové znají tajemná kouzla. Irské pohádky sbírali již od devatenáctého století mnozí spisovatelé; jednou z nich byla i lady Wildová, matka Oscara Wilda. Autorem anglické podoby některý pohádek v tomto výběru je básník William Butler Yeats.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Irské pohádky = - Irish fairy tales - Trh knih - můj ...
Dům knihy.cz > Knihy > Učebnice > Irské pohádky. Irish Fairy Tales. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Irské pohádky. Irish Fairy Tales. autor neuveden. Info: Garamond, 2012 (1.) - brož., 240 str. Z angl. přel. L. Houdek EAN: 9788074071362 ISBN:
Irish Fairy Tales / Irské pohádky - EnglishBooks.cz
Irské pohádky / Irish Fairy Tales od 6,97 € z ponuky 5 e-shopov Porovnajte ceny a parametre Irské pohádky / Irish Fairy Tales na Pricemanii a ušetrite až do 60 %!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY