Popelka eBook

Fatimma.cz Popelka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Popelka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Popelka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Popelka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,45 MB

ISBN: 9788025623879

POPIS
Bylo nebylo, žila kdysi jednou jedna laskavá dívka jménem Popelka, které zlá macecha zakázala jít na ples. Jak to bylo dál? To přeci dobře víme – kouzlo, tanec s princem, ztracený střevíček. Co činí tuto knížku jedinečnou, jsou prvky úchvatného prostorového leporela, které vystupují z každé stránky a klasický pohádkový příběh oživují přímo před očima čtenářů. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si jednu z nejoblíbenějších pohádek jako prostorové leporelo.
STÁHNOUT ČÍST
Veterinární ordinace - MVDr. Ivan Popelka
František Popelka zasvětil skladateli celý svůj profesní život. Cítil to jako povinnost, neboť jeho tatínek, František Popelka starší, Bohuslava Martinů znal a jako amatérský hudebník, bibliofil a dlouholetý pracovník Městského muzea v Poličce inicioval a vytvářel martinůovské muzejní sbírky.
Zemřel muzikolog Iša Popelka z Poličky - Svitavský deník
Popelka je jednou z prvních velkých a u diváků stále oblíbených pohádek scenáristky Jarmily Turnovské a režisérky Vlasty Janečkové. Tento klenot české pohádkové literární pokladnice zná zpaměti snad už každé malé dítě, a proto nikoho nepřekvapí ani děj televizního zpracování z roku 1969.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY