Maska eBook

Fatimma.cz Maska Image

INFORMACE

Maska je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kateřina Ebelová. Přečtěte si s námi knihu Maska na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Maska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,97 MB

ISBN: 9788024724706

POPIS
Výpravná publikace s více jak 700 barevnými fotografiemi a kresbami je zaměřena na odborníky i laickou veřejnost se zájmem o masky, výtvarné umění, sběratelství. Rukopis je ve své koncepci jedinečný tím, že spojuje proměny identity člověka jak maskou, líčením a trvalou proměnou skarifikací. Postihuje historické i současné trendy dekorativního i kultovního "maskování" člověka v kultuře různých světadílů. V takové podobě nebylo téma dosud nikde zpracováno a je zcela originální. prof. PhDr. Ludvík Baran, DrSc., DrHc. Předmětem mimořádně dobře zpracované knihy Kateřiny Ebelové je fenomén masek v mezikulturní a historické perspektivě. V současné době neexistuje takto koncipovaná práce, která by zájemcům o fenomén masek umožnila orientovat se v dané problematice. PhDr. Václav Soukup, CSc.
STÁHNOUT ČÍST
Maska - Wikipedie
MASKA. Manteau léger tournesol. $262.50. $525.00. QUICK VIEW. FAITES UNE PROMENADE DANS NOS CHAUSSURES. SOYEZ PRÊT POUR CHAQUE OCCASION. Suivez-nous sur Instagram. S'inscrire à l'infolettre. INFORMATION. À propos de nous;
Maska - Wikipedie
Aby měla pleťová maska očekávaný účinek, nešetřete na nanášeném množství a masku aplikujte v dostatečné vrstvě. Vyhněte se očnímu okolí a okolí úst. Nezapomeňte na ochranu vlasů nad čelem, ideální je použití textilní čelenky. Ke smývání masky použijte navlhčenou jemnou žínku nebo kosmetický tampon.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY