Maska eBook

Fatimma.cz Maska Image

INFORMACE

Hledáte knihu Maska? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Kateřina Ebelová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Maska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,26 MB

ISBN: 9788024724706

POPIS
Výpravná publikace s více jak 700 barevnými fotografiemi a kresbami je zaměřena na odborníky i laickou veřejnost se zájmem o masky, výtvarné umění, sběratelství. Rukopis je ve své koncepci jedinečný tím, že spojuje proměny identity člověka jak maskou, líčením a trvalou proměnou skarifikací. Postihuje historické i současné trendy dekorativního i kultovního "maskování" člověka v kultuře různých světadílů. V takové podobě nebylo téma dosud nikde zpracováno a je zcela originální. prof. PhDr. Ludvík Baran, DrSc., DrHc. Předmětem mimořádně dobře zpracované knihy Kateřiny Ebelové je fenomén masek v mezikulturní a historické perspektivě. V současné době neexistuje takto koncipovaná práce, která by zájemcům o fenomén masek umožnila orientovat se v dané problematice. PhDr. Václav Soukup, CSc.
STÁHNOUT ČÍST
maska - Wikislovník - Wiktionary
MASKA is dedicated to creating exceptional clothes where yarn, fabric and design come together in perfect harmony. Each MASKA garment is crafted from natural fibers, carefully selected for their lasting beauty. Sustainable material and production choices have been a matter of course from the very beginning, as well as keeping a high design profile.
Hledejte: Maska | Ulož.to
Ochranná celoobličejová maska 6700 3M, velká velikost, proti plynům a výparům s částicovými filtry. Navržena pro minimální údržbu s maximální jednoduchostí a pohodlím. Celoobličejové masky řady 6000 jsou navrženy tak, aby vyžadovaly minimální údržbu a maximální snadnost použití a pohodlí uživatele.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY