Kupujeme nový automobil eBook

Fatimma.cz Kupujeme nový automobil Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kupujeme nový automobil? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Pavel Novotný? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Kupujeme nový automobil.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,75 MB

ISBN: 8072264745

POPIS
Přemýšlíte o nákupu nového automobilu a nevíte, který je ten pravý? Vybíráte si automobil podle hodnoty průměrné nebo skutečné spotřeby paliva, míry pohodlí, pasívní bezpečnosti, crash testů, provozní spolehlivosti nebo odolnosti proti krádeži? Nevíte, kolik stojí náhradní díly, kolik se platí ve značkových servisech za hodinu práce nebo jak dlouho platí záruka u nejprodávanějších 25 automobilů na českém trhu? To vše najdete v knize Kupujeme nový automobil! Navíc se ještě dozvíte o záludnostech při sjednávání leasingu, pojištění a přihlašování do evidence vozidel. Naleznete zde také přehled adres, telefonů a internetových stránek všech oficiálních prodejců, pojišťoven i bank, sjednávajáících leasing nebo úvěr na zakoupení automobnilu. Jednoduše shrnuto – než vyrazíte do autosalónu, měli byste se důkladně seznámit se všemi uvedenými informacemi. Vyberete si pak opravdu takový automobil, který bude pro vaše potřeby ten nejlepší.
STÁHNOUT ČÍST
Kupujeme nový automobil: lízing či úver
Vše, co potřebujete vědět, pokud se chystáte na koupi ojetého vozu, na jednom místě. Novinky, rady a tipy, legislativa i průvodce těmi nejlepšími způsoby, jak automobil z druhé ruky pořídit.
Přehled nových aut do 300 000 - iDNES.cz
Kupujeme nový automobil, autor: Pavel Novotný, rok vydání: 2001. Antikvariát s více než 30 512 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY