Božský imperátor Duny eBook

Fatimma.cz Božský imperátor Duny Image

INFORMACE

Božský imperátor Duny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Frank Herbert. Přečtěte si s námi knihu Božský imperátor Duny na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Božský imperátor Duny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,41 MB

ISBN: 8072144170

POPIS
Příběh pouštní planety Arrakis a zároveň nejslavnější SF sága všech dob pokračuje čtvrtým dílem. Voda a velký ekologický plán proměnily tvářnost planety: v nekonečných dunách vyrostly sametově zelené oázy lesa! Boj o zázračné koření a o moc nad známou částí vesmíru však nijak nepolevuje.Šestisvazková sága Duna amerického spisovatele Franka Herberta patří do zlatého fondu světového science fiction. Vypráví o pouštní planetě Arrakis, na níž se nachází jediný zdroj koření prodlužujícího lidský život a propůjčujícího člověku mimořádné psychické schopnosti. Svému autoru získala nejen literární ceny, ale především miliony čtenářů na celém světě.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Božský imperátor Duny - Frank Herbert | Dobré Knihy.cz
Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: bozsky imperator duny
Božský imperátor Duny - Encyklopedie Duny
Příběh pouštní planety Arrakis a zároveň nejslavnější sci-fi sága všech dob pokračuje čtvrtým dílem. Voda a velký ekologický plán proměnily tvářnost planety: v nekonečných dunách vyrostly sametově zelené oázy lesa! Boj o zázračné koření a o moc nad známou částí vesmíru však nijak nepolevuje.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY