Un Lun Dun eBook

Fatimma.cz Un Lun Dun Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Un Lun Dun! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Un Lun Dun a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Un Lun Dun.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,54 MB

ISBN: 9788071932321

POPIS
Zanna a Deeba, nerozlučná dvojice dospívajících kamarádek, naráží ve svém okolí na řadu podivných událostí. Začne to zvláštním chováním lišky, která nemůže ze Zanny spustit oči, i když pár drobností se objevilo snad ještě předtím. Neznámá žena osloví Zannu s úctou jako „Šuazy“ a o dopisu se vzkazem „Těšíme se na setkání s Vámi, až se kolo otočí“, ani nemluvě. Když ale dívky zpozorují, jak je sleduje na první pohled obyčejný deštník, rozhodne se Zanna přijít věcem na kloub a i přes protesty opatrné Deeby vstoupí do sklepení, kde uvede do provozu skrytý portál vedoucí ze známého Londýna do Londýna zcela jiného.NeLondýn je světem, kde vás může začít pronásledovat kupa odpadků, lze v něm narazit na obávané vražedné žirafy, na pomoc v nouzi vám přispěchají ozbrojené popelnice, setkáte se tu i s krejčím, co má špendlíky místo vlasů a svezete se třeba létajícím dvoupodlažním autobusem. A obyvatelé neLondýna už na Zannu čekají, protože ona je Šuazy – Vyvolená. Proroci předpověděli, že zachrání svět před hrozivým Smogem. Deeba je prostě přítelkyně, která plní roli pouhého doprovodu. Přemoci Smog je totiž Zanniným osudem… jak také jinak? Jenže obě dívky brzy přicházejí na to, že v neLondýně není vůbec nic, jak by se mohlo na první pohled zdát...Další skvělý román Chiny Miévilla se nese v tradici rozverné, mnohdy však i dosti temné fantazie Lewise Carrolla a stejně tak jako nestárnoucí díla tohoto klasika světové literatury, je i on určen pro čtenáře doslova kteréhokoli věku. Kniha je navíc doprovázena ilustracemi samotného autora.
STÁHNOUT ČÍST
Un Lun Dun by China Miéville - Goodreads
Un Lun Dun is delicious, twisty, ferocious fun, a book so crammed with inventions, delights, and unexpected turns that you will want to start reading it over again as soon as you've reached the end."—Kelly Link, author of Stranger Things Happen and Magic for Beginners From the Publisher
Un Lun Dun (China Miéville) | Detail knihy | ČBDB.cz
Un Lun Dun. by China Miéville . 522pp, Macmillan, £12.99. When I've mentioned China Miéville to people over the past week or two, I've been surprised how few have heard of him.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY