Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše `skutečné` já, jak ho vidí ostatní eBook

Fatimma.cz Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše `skutečné` já, jak ho vidí ostatní Image

INFORMACE

Hledáte knihu Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše `skutečné` já, jak ho vidí ostatní? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Pepper de Callier? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše `skutečné` já, jak ho vidí ostatní.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,92 MB

ISBN: 9788073216108

POPIS
Pepper se s vámi podělí o zkušenosti, které načerpal z vlastního života i z třicetileté práce s vedoucími pracovníky, státními úředníky a lidmi nejrůznějšího postavení a povolání, a přiměje vás k hlubokému zamyšlení nad životem a kariérou.V nakladatelství Fortuna Libri vychází už jeho druhá kniha, volné pokračování Moudrosti a zdravého rozumu. Pepper de Callier se v ní opět věnuje svým oblíbeným tématům, kterými jsou: vztah mezi lidmi, vztah k sobě samému, schopnost pozitivně působit na své okolí, talent vést a řídit lidi a maximálně napomoci k rozvoji jejich schopností a pozitivních vlastností. Jak už název napovídá, autor se neopírá o magii ani prázdné fráze, ale o obyčejný zdravý rozum a moudrost. Užitečná příručka přináší inspiraci a cenné rady zkušeným lídrům, začínajícím vedoucím pracovníkům i lidem, kteří chtějí pouze zdokonalit svůj vlastní život.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše ...
Moudrost a zdravý rozum II. - Nepsaný životopis Vaše `skutečné` já, jak ho vidí ostatní - Pepper de Callier. Pepper se s vámi podělí o zkušenosti, které načerpal z vlastního života i z třicetileté práce s vedoucími pracovníky, státními úředníky a lidmi nejrůznějšího postavení a povolání, a přiměje vás k hlubokému zamyšlení nad životem a kariérou.
Moudrost a zdravý rozum | Martinus
Oproti první knize vzpomínek (Stránky z mého života) nebyla druhá, obsáhlejší kniha pamětí od roku 1938 česky znovu vydána. Šaljapin ji napsal už v emigraci a vydaná byla poprvé roku 1932 v Paříži. Maska a duše zachycuje atmosféru Ruska před revolucí s prvními záblesky nadcházející bouře i tři revoluční vlny, které se krátce po sobě zemí převalily.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY