Pnoucí rostliny na zahradě i v bytě eBook

Fatimma.cz Pnoucí rostliny na zahradě i v bytě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pnoucí rostliny na zahradě i v bytě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pnoucí rostliny na zahradě i v bytě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Pnoucí rostliny na zahradě i v bytě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,23 MB

ISBN: 8071698172

POPIS
Pnoucí rostliny – zejména dřeviny – mají široké možnosti uplatnění v každém prostředí. Jejich minimální nároky na plochu i prostor je přímo předurčují do stísněných prostorů ulic, malých zahrad, na balkony a terasy. Abychom si správně vybrali rostlinu podle svých představ a možností, musíme znát nejen její vzhled, ale hlavně nároky na světlo, půdu, vodu a její odolnost vůči mrazu. V publikaci získáme základní přehled o rozmnožování, výsadbě a ošetřování popínavých rostlin na odpovídajících konstrukcích. Stěžejní téma, pnoucí dřeviny, i doplňující (pokojové rostliny; letničky, trvalky a nádobové rostliny) je systematicky zpracováno jako přehled rodů, resp. druhů rostlin (příp. kultivarů) vhodných k pěstování v našich podmínkách.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Pnoucí rostliny na zahradě i v bytě | Moja-Kniha.sk
Pnoucí rostliny na zahradě i v bytě - edice Česká zahrada 19 Součková Marie. Pnoucí rostliny na zahradě i v bytě - edice Česká zahrada 19. Součková Marie. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný.
Kniha Pnoucí rostliny na zahradě i v bytě | Moja-Kniha.sk
Pnoucí rostliny na zahradě i v bytě. Kdo napsal knihu Pnoucí rostliny na zahradě i v bytě? Autorem je Marie Součková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY