Tajemství staré pumpy eBook

Fatimma.cz Tajemství staré pumpy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tajemství staré pumpy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tajemství staré pumpy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Tajemství staré pumpy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,24 MB

ISBN: 9788000045351

POPIS
Markétce se splní sen. Dostane nový domov. Doposud žila v dětském domově a teď má konečně rodiče, staršího bratra i babičku. Co chtít víc? Ale pak se něco změní. Způsobí to stará pumpa a skřítek, kterého bezděky Markétka přivolá. Ten jí vyplní přání být úplně jiná, než je – hodnější, krásnější, šikovnější… Jak jen tohle dopadne?
STÁHNOUT ČÍST
Tajemství staré pumpy - Eliška Fojtová | Databáze knih
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Tajemství staré pumpy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
0 hodnocení Tajemství staré pumpy 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jednoho dne se Markétce splní sen - dostane nový domov. Doposud žila v dětském domově a teď má konečně rodiče, staršího bratra i babičku. Co chtít víc?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY