Přehled přírodopisu pro ZŠ 1. díl eBook

Fatimma.cz Přehled přírodopisu pro ZŠ 1. díl Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Přehled přírodopisu pro ZŠ 1. díl! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Přehled přírodopisu pro ZŠ 1. díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Přehled přírodopisu pro ZŠ 1. díl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,18 MB

ISBN: 9788087412428

POPIS
Přehledně zpracovaná učební látka základní školy. V 1. dílu najdete kapitoly jednobuněčné organismy, mnohobuněční živočichové a vyšší rostliny.Kapitoly: Přírodopis jako věda, Organismy a jejich členění, Viry, Buňka, Jednobuněčné organismy (Bakterie a sinice, Řasy, Prvoci, Kvasinky), Houby (Nižší houby, Vyšší houby, Lišejníky), Mnohobuněční živočichové (Žahavci, Ploštěnci, Hlísti, Měkkýši, Kroužkovci, Ostnokožci, Členovci, Strunatci), Vyšší rostliny, Kořen, Stonek, List, Květ, Plod, Pletiva, Výtrusné rostliny (Mechorosty, Kapraďorosty), Semenné rostliny (Nahosemenné, Krytosemenné)
STÁHNOUT ČÍST
Přehled přírodopisu pro ZŠ 1.díl (skládačka A5, 8 stran ...
Přehled přírodopisu pro ZŠ - 2. díl # 9788087020043. Přehled přírodopisu pro ZŠ - 2. díl. Dostupné ...
Přehled přírodopisu pro ZŠ 1. díl - Knihy.cz
Přírodopis ZŠ; Přehled přírodopisu pro ZŠ 1.díl (skládačka A5, 8 stran) Přehled přírodopisu pro ZŠ 1.díl (skládačka A5, 8 stran) Přehledně zpracovaná učební látka 6. a 7. ročníku ZŠ, od jednobuněčných až po mnohobuněčné živočichy a vyšší rostliny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY