Sloník Mumba a dobrodružná výprava eBook

Fatimma.cz Sloník Mumba a dobrodružná výprava Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sloník Mumba a dobrodružná výprava! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sloník Mumba a dobrodružná výprava a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Sloník Mumba a dobrodružná výprava.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,78 MB

ISBN: 9788024718767

POPIS
Sloník Mumba žije se svou rodinou na velké travnaté pláni blízko rozvodněné řeky. Je to veselý, čilý a neposedný sloní kluk. Jednoho dne se rozhodne, že půjde do světa a najde tam to nejkrásnější místo. Cestou překoná ohnivé jezero, písečnou poušť, vysoký vodopád a najde si spoustu kamarádů, kteří mu vždy rádi pomohou. V královském paláci sloního krále čeká na Mumbu hned několik překvapení!
STÁHNOUT ČÍST
Sloník Mumba a dobrodružná výprava | Dumknihy.cz - knihy ...
Sloník Mumba a dobrodružná výprava Balcarová, Veronika; Nikodemová, Monika Cena: 169 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ...
Kniha: Sloník Mumba a dobrodružná výprava | Knihy.ABZ.cz
Sloník Mumba a dobrodružná výprava. Kdo napsal knihu Sloník Mumba a dobrodružná výprava? Autorem je Monika Nikodemová, Veronika Balcarová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY